سهروردی شمالی ، خ خرمشهر ، جنب بانک رفاه ، پلاک ۸۱ ، طبقه ۱ ، واحد ۲

88503035

نمایندگی دوربین کانن

نمایندگی دوربین کانن

نمایندگی دوربین کانن

کانن یکی از اصلی‌ترین پرچمداران تولید انواع دوربین‌های عکاسی و فیلمبرداری در جهان است که هر ساله با انواع مدل‌های خود کاربران زیادی را مجذوب خود می‌کند. در بین برند‌های مطرح تولید دوربین در جهان،نمایندگی کانن به دلیل کیفیت بالای محصولات و ارائه خدمات پس از فروش مطلوب مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است و توانسته کاربران زیادی را به خود اختصاص دهد. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر شما را با وظایف و انواع خدمات نمایندگی دوربین کانن آشنا کنیم.

 

واحد تعمیرات دوربین کانن:

نمایندگی تعمیرات دوربین کانن
نمایندگی تعمیرات دوربین کانن

شرکت کانن در ارائه انواع خدمات پس از فروش به کاربران در رتبه اول قرار می‌گیرد. واحد خدمات پس از فروش نمایندگی دوربین کانن به منظور ارائه انواع خدمات تعمیراتی تحت این برند به کاربران تشکیل شده است و تقریباً در تمام شهر‌های ایران از جمله تهران می‌توانید از طریق این شعب خدمات مختلف را دریافت کنید.

درصورتی‌که از کاربران این برند هستید و دوربین‌تان دچار ایرادات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری شده است، می‌توانید دستگاه خود را برای تعمیر به نمایندگی canon بسپارید. تکنسین‌های حاضر در مجموعه دارای مدرک معتبر تعمیرات دوربین بوده و با انواع تعمیرات و تعویض قطعات آشنایی کامل دارند. در نتیجه می‌تواند به بهترین شکل و به صورت کاملاً تخصصی دوربین‌های معیوب شما را تعمیر کنند.

 

روند تعمیرات:

حالا که یا واحد خدمات پس از فروش نمایندگی دوربین کانن آشنا شدید، می‌خواهیم شما را با روند تعمیرات نمایندگی نیز آشنا کنیم.

 

عیب‌یابی:

در ابتدا دوربین معیوب زیر نظر تکنیسین‌ها مورد بررسی و عیب‌یابی قرار می‌گیرد. تکنسین‌ها با بررسی انواع بخش‌های آسیب دیده دوربین می‌توانند متوجه مشکل اصلی در بروز اختلال شوند. در این بخش تمام مشکلات مربوط به دستگاه شما مشخص شده و دوربین برای تعمیرات به واحد‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری ارجا داده می‌شود.

 

تعمیر:

 تعمیر دوربین کانن
تعمیر دوربین کانن

بعد از عیب‌یابی و مشخص شدن مشکل اصلی، دستگاه زیر نظر کارشناسان و سخت‌افزار و نرم‌افزار مجموعه مورد بررسی و تعمیق قرار می‌گیرد. ممکن است بخش‌هایی از دستگاه به حدی آسیب دیده باشند که نمی‌توان آن‌ها را تعمیر کرد و در چنین شرایطی تکنسین‌ها قطعات اورجینال تحت برند که جایگزین قطعات معیوب می‌کنند. همچنین بخش‌هایی که قابل تعمیر باشند نیز به صورت کامل تعمیر می‌شوند.

گاهی ممکن است دوربین حرفه ای شما به دلیل آسیب‌های ناگهانی مثل افتادن بر روی سطح سخت و یا وارد شدن ضربه دچار مشکلات سخت‌افزاری شده باشد. یا ممکن است دستگاه شما از لحاظ نرم‌افزاری دچار باگ و اختلال شده نیاز باشد زیر نظریه کارشناس نرم‌افزار تعمیر شود. در هر یک از این دو شرایط نمایندگی دوربین کانن انواع خدمات تعمیراتی را به صورت کاملاً تخصصی به کاربران ارائه می‌دهد و بدون هیچ نگرانی می‌توانید دوربین خود را برای تعمیر به نمایندگی کانن بسپارید.

 

تست:

بعد از انجام انواع تعمیرات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، دستگاه به صورت تخصصی تست می‌شود. در این تست معلوم می‌شود که دستگاه هنوز دچار مشکل و اختلال هست یا خیر. اگر دستگاه همچنان دارای مشکل باشد، روند تعمیرات دوباره از سر گرفته شده و بعد از عیب‌یابی و تعمیرات دوباره، دستگاه به شما تحویل داده می‌شود. اگر هم دستگاه سالم باشد، با شما تماس گرفته می‌شود و می‌توانید از دو طریق حضوری و ارسال با پیک دستگاه خود را از نمایندگی دوربین کانن دریافت کنید.

 

انواع خرابی‌های رایج دوربین‌ها:

در این بخش قصد داریم شما را با انواع خرابی‌های رایج دوربین‌ها آشنا کنیم.

 

مشکلات مربوط به لنز:

لنز اصلی‌ترین بخش یک دوربین عکاسی و فیلمبرداری به حساب می‌آید که از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است. در نتیجه ممکن است با کوچک ترین ضربه و یا وارد شدن جسمی خارجی به آن دچار آسیب دیده می‌شود. در صورتی که لنز تحت فشار یا ضربه قرار گرفته باشد، باید هرچه سریعتر آن را به نمایندگی دوربین کانن ببرید تا توسط فرد تخصصی تعمیر شود و هزینه‌های زیادی را برای شما به بار نیاورد.

چرا که اغلب لنز‌ها گران قیمت هستند و در صورتی که دچار آسیب و ضربه شوند ممکن است با کوچک ترین فشار بشکنند و دیگر نتوانید از آن‌ها استفاده کنید. همچنین از دیگر مشکلات مربوط به لنز‌ها باید به عدم باز و بسته شدن آن‌ها اشاره کنیم که ممکن است به دلیل مشکلات سخت‌افزاری و یا مکانیکی باشد.

در صورتی که لنز دوربین شما دچار مشکل شده باشد، باید دوربین را خاموش کنید و در سریعترین زمان آن را به نمایندگی ببرید تا از بروز آسیب دیدگی‌های بیشتر و خرابی‌های درونی دوربین جلو‌گیری کنید.

 

ارور در دوربین‌ها:

نمایندگی دوربین کانن
نمایندگی دوربین کانن

گاهی اوقات به دلیل مشکلات نرم‌افزاری ممکن است با ارور‌های مختلفی از جمله Err 02، Err 04، Err 05، Err 06، Error 99 در دوربین خود روبرو شوید. البته همه این مشکلات نرم‌افزاری نیستند و گاهی ممکن است به دلیل بروز اختلال یا خرابی در بخش‌های مختلف سخت‌افزاری دوربین این پیام‌ها را دریافت کنید.

به عنوان مثال ارورErr 02 در زمان یافتن شدن حافظه داخلی دوربین به شما نمایش داده می‌شود. این ارور یعنی دوربین canon نتوانسته است حافظه را شناسایی کند و در نتیجه نمی‌توانید هیچ عکس و فیلمی را درون آن ذخیره کنید. البته در اکثر مواقع این مشکل با ریست کردن دوربین حل می‌شود. همچنین ممکن است به دلیل خرابی فلش دوربین ارور Err 05 در دستگاه نمایش داده شود.

در صورتی که با اینگونه ارور‌ها مواجه شدید، ابتدا سعی کنید با خاموش و روشن کردن دوربین و خارج کردن حافظه آن را درست کنید. ولی در صورتی که همچنان مشکلات پایدار بودند، در اولین فرصت به نمایندگی دوربین کانن مراجعه کنید تا دستگاه شما به صورت تخصصی زیر نظر کارشناسان نرم‌افزار واحد تعمیرات مورد بررسی قرار بگیرد.

 

فوکوس نکردن:

گاهی اوقات ممکن است با مشکلاتی از قبیل فوکوس نکردن دوربین مواجه شوید. اگر چه دوربین‌های فیلمبرداری و عکاسی می‌توانید قبه صورت دستی فوکوس را تنظیم کنید، ولی باید بدانید که دوربین‌های کانن دارای قابلیت فوکوس خودکار نیز هستند. گاهی اوقات ممکن است به دلیل مشکلات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری فوکوس خودکار به درستی کار نکند و در مواقع عکاسی و فیلمبرداری با مشکلات جدی مواجه شوید.

فوکوس موجب پایین آمدن کیفیت و در نتیجه خروجی نامناسب می‌شود. تنظیمات نادرست اتوفوکوس می‌تواند منجر به اینگونه مشکلات شود. همچنین از دیگر عوامل دخیل در این مشکل می‌توانیم به کثیف بودن سنسور‌های اتوفوکوس، نبود نور و کنتراست نامناسب، مشکلات مربوط به لنز و مواردی از این قبیل اشاره کنیم.

در صورتی که با اعمال و تغییر تنظیمات مختلف نتوانستید مشکل عدم فوکوس دوربین خود را حل کنید، بهتر است با نمایندگی دوربین کانن تماس بگیرید.

 

آسیب دیدگی‌های فیزیکی:

گاهی اوقات ممکن است به دلیل اتفاقات ناگهانی دوربین به روی سطح سختی بیفتد .و یا ضرباتی به آن وارد شود. در این شرایط ممکن است لنز دوربین دچار آسیب و یا حتی شکستگی شود. همچنین برخی چرخ دنده‌ها و سخت‌افزار‌های داخلی دوربین دچار آسیب می‌شوند .و این باعث بروز اختلال در نتیجه کار نکردن دوربین خواهد شد.

در چنین شرایطی به هیچ عنوان نمی‌توانید خودتان دوربین را تعمیر کنید. چرا که قطعات مختلف آسیب دیده و باید تعویض شوند. همچنین تعویض قطعات باید زیر نظر کارشناسان با تجربه در این زمینه انجام شود.

لازم به ذکر است که بدانید قطعات جانبی و اصلی نمایندگی دوربین کانن توسط شرکت اصلی این برند تامین می‌شوند .تا در روند تعمیرات مورد استفاده قرار بگیرند. در نتیجه اگر دستگاه‌تان نیاز به تعویض قطعات جانبی و اصلی داشت. قطعات به صورت کاملا اورجینال و اصل تعویض می‌شوند. در نتیجه نگرانی از بابت فیک بودن قطعات مورد استفاده نخواهید داشت.

 

چطور می‌توانم از خدمات نمایندگی کانن بهره مد شوم؟

نمایندگی دوربین کانن
نمایندگی دوربین کانن

در این مقاله به طور کامل شما را با انواع خدمات تعمیراتی نمایندگی دوربین کانن آشنا کردیم .و همچنین انواع خرابی‌های رایج دوربین‌های عکاسی و فیلمبرداری را مورد بررسی قرار دادیم. در صورتی که دوربین کانن شما دچار اختلالات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری شده است .کافیست به صورت حضوری به نمایندگی کانن مراجعه کنید.و از انواع خدمات تعمیراتی بهره‌مند شوید. همچنین با نمایندگی تعمیرات کانن تماس حاصل فرمایید و درخواست تعمیرات خود را ثبت کنید .تا در اولین فرصت تکنسینی از سوی نمایندگی به محل مورد نظر شما اعزام شود و دستگاه را تعمیر کند.

انواع دوربین‌های عکاسی و فیلمبرداری به صورت کاملاً تخصصی با استفاده از قطعات اورجینال و دستگاه‌های پیشرفته و مناسب‌ترین قیمت در نمایندگی تعمیر می‌شود.

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *